Hotel Olivia Medical SPA

Rodzinna atmosfera to wartość ,którą szczególnie cenimy …

45 min od Krakowa

Strefa SPA

Miejsce dla biznesu

OLIVIA Medical SPA****

Hotel Olivia Medical Spa to nowo otwarty obiekt usytuowany wśród malowniczych wzgórz Beskidu Makowskiego w miejscowości Skomielna Czarna.

Położony w odległości 50 km od Krakowa. Oferujemy 47 nowocześnie i komfortowo urządzonych pokoi (Standard, Premium i Apartamenty), sale konferencyjne, monitorowany parking dla 50 samochodów, dobrze rozwiniętą strefą SPA&WELLNESS oraz nowoczesne i starannie wyposażone w specjalistyczne urządzenia centrum rehabilitacyjne. Na zewnątrz Hotelu znajduje się kort tenisowy, mini boisko do piłki nożnej oraz plac zabaw dla dzieci wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnie oraz wiele innych atrakcji.

Usytuowanie hotelu stwarza możliwość aktywnego wypoczynku w postaci pieszych wędrówek, jazdy na rowerach, nordic walking. Dla miłośników sportów zimowych w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również stok narciarski.

Zabiegi i rytuały SPA

W Olivia Medical SPA oferujemy szereg zabiegów odmładzających skórę, poprawiających samopoczucie, relaksacyjnych i upiększających. Zadbamy o odzyskanie jędrności i blasku Twojej skóry.

Organizacja konferencji i szkoleń

Hotel Olivia Medical Spa oferuje możliwość organizacji profesjonalnych konferencji i szkoleń w przestronnych salach konferencyjnych. Podczas szkolenia i pobytu w Olivia Medical SPA oferujemy indywidualnie skomponowane zestawy lunchowe, przerwy kawowe, kolacje i uroczyste bankiety oraz imprezy z DJ.

45

Tylko 45min od Krakowa!

5

5min od stoku narciarskiego

47

47 pokoi

50

Darmowych miejsc parkingowych

4

4 sale konferencyjne w różnych konfiguracjach

260

260 m2 powierzchni sal konferencyjnych

120

Restauracja dla 120 osób

180

Sale konferencyjne o łącznej pojemności do 180 osób