Generalne wykonawstwo

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie usług budowlanych wszelkiego rodzaju i w tej dziedzinie odnosimy duże sukcesy.

Terminowa realizacja

Nowoczesne rozwiązania i technologie

Własny specjalistyczny sprzęt budowlany

Generalne wykonawstwo

Generalne Wykonawstwo jest jednym z głównych filarów działalności Spółki.
Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie usług budowlanych wszelkiego rodzaju i w tej dziedzinie odnosimy duże sukcesy.
Zawdzięczamy to ciągłemu podnoszeniu jakości naszych usług oraz wysokim kwalifikacjom naszych pracowników. Korzystamy także z usług stałych, sprawdzonych wykonawców branżowych. Zatrudniamy specjalistów branży ogólnobudowlanej, sanitarnej i elektrycznej.
Dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem budowlanym niezbędnym do realizacji wszelkich robót budowlanych i transportem.
Daje to gwarancję terminowości i wysokiej jakości robót. Swoje usługi wykonujemy w sposób kompleksowy: od fundamentów, przez konstrukcję, roboty wykończeniowe, do ogrodzenia i zagospodarowania terenu z małą architekturą włącznie.
We wszystkich branżach oferujemy nowoczesne rozwiązania i technologie. Stosowane materiały posiadają wymagane opinie techniczne, atesty, dopuszczenia do stosowania. Stosowanie najnowszych technologii i materiałów stanowią o wiarygodności firmy i dają poczucie bezpieczeństwa Inwestorowi.
Utrzymujemy stały kontakt z Inwestorem na każdym etapie przedsięwzięcia. Pozytywnie reagujemy na zmiany wymagań podczas realizacji i włączamy je do projektu tak, aby nie wpływały na zmianę harmonogramu inwestycji.
Gwarantujemy terminową realizację i wysoką jakość robót i usług w konkurencyjnych cenach.

Nowe Dąbie II

Nowe Dąbie

Osiedle mieszkaniowe

Zielona Galicja

Cztery życzenia

Zobacz gotowe inwestycje do zakupu.